Ga naar inhoud
InShared we all benefit

Kan ik mijn Reisverzekering dezelfde dag in laten gaan?

Als u een verzekering bij ons afsluit voor 21.00 uur dan kunt u hem nog dezelfde dag laten ingaan. U bent dan meteen goed verzekerd. Als u al een verzekering heeft afgesloten en die is nog niet ingegaan, dan kunt u in uw digitale Verzekeringsmap de ingangsdatum van uw verzekering aanpassen.

Gewoon inloggen, bij de juiste verzekering klikken op 'Direct regelen' en daarna op 'Ingangsdatum verzekering opgeven'. Let op, want als u ook een Annuleringsdekking bij ons wilt afsluiten, dan moet u, om goed verzekerd te zijn, de verzekering zo snel mogelijk in laten gaan. Lees meer over de ingangsdatum.

Terug naar hoofdcategorieën
Zoeken in veelgestelde vragen
...
(max 150 tekens)

Tip: Wist u dat u alles bij ons zelf online kunt doen? Ga nu naar uw digitale Verzekeringsmap!

Sorry, op dit moment is een live chat niet mogelijk.

Probeer het op een later tijdstip opnieuw (ma t/m vrij 09:00 – 17:00 uur). Of stuur ons een e-mail via ons contactformulier