Ga naar inhoud
InShared we all benefit

Waarom kan ik de premie niet zelf overmaken naar InShared?

Het is niet mogelijk premie handmatig naar ons over te maken. De premie betaalt u met automatische incasso. Kan er niet meer geïncasseerd worden van het rekeningnummer dat bij ons bekend is? Dan kunt u dit zelf aanpassen in uw digitale Verzekeringsmap.

Aan het begin van elke maand proberen we de premie te incasseren. Als het ons een keertje niet lukt, dan krijgt u vanzelf een betalingsherinnering per mail (ongeveer halverwege de maand). U kunt de factuur dan alsnog betalen met de iDEAL | Wero-link in de betalingsherinnering of die in uw digitale Verzekeringsmap.

Terug naar hoofdcategorieën
Zoeken in veelgestelde vragen
...
(max 150 tekens)

Let op: Het antwoord kan fouten bevatten. Deel geen persoonlijke informatie met de chatbot. Bij twijfel, neem contact op met een medewerker.

Sorry, op dit moment is een live chat niet mogelijk.

Probeer het op een later tijdstip opnieuw (ma t/m vrij 09:00 – 17:00 uur). Of stuur ons een e-mail via ons contactformulier