Ga naar inhoud
InShared we all benefit

Wat moet ik doen als de incasso mislukt?

Dat kan een keertje gebeuren natuurlijk! We raden u aan om gewoon onze betalingsherinnering af te wachten. Is het na de 22e en voor de 10e? Dan kunt u even niks, omdat we automatisch proberen te incasseren en we niet willen dat u straks dubbel betaalt.

Is het na de 10e en voor de 22ste? Dan kunt u uw premie nu betalen met de iDEAL | Wero-link die in uw herinneringsmail zit én in uw digitale Verzekeringsmap bij 'Facturen'. Als u gebruik maakt van deze iDEAL | Wero-link, dan weet u zeker dat uw betaling op de juiste plek terechtkomt.

Terug naar hoofdcategorieën
Zoeken in veelgestelde vragen
...
(max 150 tekens)

Let op: Het antwoord kan fouten bevatten. Deel geen persoonlijke informatie met de chatbot. Bij twijfel, neem contact op met een medewerker.

Sorry, op dit moment is een live chat niet mogelijk.

Probeer het op een later tijdstip opnieuw (ma t/m vrij 09:00 – 17:00 uur). Of stuur ons een e-mail via ons contactformulier