
Mijn huisdier heeft schade veroorzaakt, wat nu?
Geen zorgen. Uw huisdier is meeverzekerd in de Aansprakelijkheidsverzekering. Dat is tenslotte ook een soort ‘familielid’ dat iets stuk kan maken van een ander. Kunnen ze heel goed zelfs.
Als er iets is dat u niet onder controle heeft, is het wel de wandel en handel van uw huisdier. Ook welopgevoede katten en honden stoten een kop koffie om over een laptop van iemand anders of lopen door een raam heen. En knaagdieren doen vaak hun naam eer aan. Geen paniek: neem contact met ons op en wij vergoeden de schade.
Dieren hebben een eigen energie en vertonen onvoorspelbaar gedrag. Zo zit het in de natuur van een kat om te krabben en willen honden nog wel eens de postbode omverlopen. Sommige schade is ook echt niet te voorkomen, daar heeft u uiteindelijk de Aansprakelijkheidsverzekering voor. Maar u kunt de kans op schade wel verkleinen. Hoe?